AÇIKLAMA

Zebra perde adını bildiğimiz zebraların ikili renk görüntüsü ve düz çizgilerinden almaktadır. Stor perdelerden farklı olarak bu perdeler 2 amaçla kullanılmaktadır. Ev yada ofislerde güneşlik ve tül derdini o hoş görüntüsüyle sizlere sunar.

Kullanıldıkları yerlerde klasik perdelerin dışında modern bir hava katar. Her ne kadar temizlenmeleri biraz zahmetli de olsa artık zebra perdeler çok tercih edilmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile istenilen desen, model, resimlerin işlenmesi ile model ve renk çeşitliliği artmıştır.

Zebra Perde de Hangi Modelleri Çok Tercih Ediliyor;

Ofis ortamlarında daha çok klasik olanları yani ahşap, lizbon, marsilya, düz gibi desenler çok kullanılmaktadır. Kafeterya, Kafe, pastahane gibi mekanlarda Flover, Bags, Cafe gibi modeller çok satmaktadır. Zebra perdelerde Evlerde ise salonlara klasik çocuk odası, yatak odası ve mutfaklara’da desenli modeller kullanılmaktadır.

Zebra Perdelerin Kurulumu ve Temizliği ;

Zebra perdelerin kurulumu stor perdeler ile aynıdır. İçindeki mekanizma kalitelidir, yanlarından inen zincir ile açıp kapatmak kolaydır. Bir anda tül olması bir anda da güneşliye çevirmek kolaydır. Kurulumu ile ilgili videoları youtubeden izleyebilirsiniz. Satın perdeler hazır paketlerin içinde kullanılacak yardımcı elemanlarla birlikte gönderilmektedir. Kurmak için bir ustaya gerek yoktur. Zebra perdelerin temizliği asla çamaşır makinesi ile yapılmamalıdır. Zebra perdeler nemli süngerlerle yada yeni nesil buharlı temizleyicilerle kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca sadece temizliği yapan şirketlerde profesyonel hizmet vermektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ürünlerimiz birinci kalite kumaşlardan üretilip en son trend desenlere ve modellere sahiptir.
İşinde profesyonel  ve isteklerinizi özenle yerine getiren bir ekibe sahibiz.
Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına sürekli kendimizi yeniliyoruz..

Sık Sorulan Sorular

  • Montaj hizmeti vermektemisiniz ?

    Evet Montaj Hizmeti veriyoruz.

  • Ürünler standart ölçülerdemi ?

    Ürünler size özel ölçülerde üretilmektedir.

  • Teslim süreniz nedir ?

    Ürünlerimiz sipariş yoğunluna bağlı olmakla birlikte 3 – 7 iş günü arasında teslim edilir. Memnuniyetiniz bizim gerçek kazancımızdır.

Tavsiye Ürünler

© Copyright 2018 Boteks Perde Tüm Hakları Sakldır