AÇIKLAMA

Plise perdeler, düet perdelerin öncüsüdür ve benzer özellikler paylaşırlar. Düet perdelerde olduğu gibi, yukarı kaldırıldığı zaman birbirlerinin üzerinde düzgünce aynı şekilde katlanmış bir yığın oluştururlar. Bu, portrayda çok ince bir profil yaratır; Eğer manzarayı direkt olarak görmek istiyorsanız perdelerin varlığını unutabilirsiniz bile. İndirildiği zaman, yumuşak yaygın bir efektle ışığı filtrelerler.

Düet perdelerin içinde yalıtım hücresi bulunan iki kumaş paneli vardır. Plise perdenin farklı olduğu nokta da budur. Bu perdeler tek panelden oluşurlar. Yalıtımın sorun olmadığı alanlarda son derece iyi şekilde mahremiyet ve ışık kontrolü sağlarlar. Bu perdeler özellikle oturma odaları, aile odaları, ev ofisleri ve yatak odaları için çok uygundur.

Özellikleri ve Faydaları

Neden bu şık perdeleri tercih etmelisiniz?

Maliyet: Plise perdeler, düet perdeler gibi görünür ve hissettir ama daha hesaplıdır. Düet perdeler için bütçeniz yeterli değilse, tarzdan ödün vermeden paranızdan tasarruf ederek aynı görüntüye kavuşabilirsiniz.
Çağdaş tarz: Temiz çizgiler herhangi bir modern dekorasyona uygundur. Çok sade oldukları için, plise perdeler her yere uyum sağlar. Daha şatafatlı, lüks havayı seviyorsanız, plise perdeleri kısa perdeler veya kumaşlar ile eşleştirip kullanabilirsiniz.
İndirme, kaldırma seçeneği: Bu seçenek çok yönlülük sağlar. Perdenizi aşağıdan yukarıya kaldırmaya ve yukarıdan aşağıya indirmenize izin verir. Yazın mahremiyetinizi korurken aynı zamanda hava sirkülasyonunu sağlayabilmek için istediğiniz seviyeye indirip rahatlayabilirsiniz.
Renk ve doku çeşitliliği: Evinize uygun perdeler seçin. Canlı renkler ve zarif dokuların olduğu geniş bir seçim yelpazesi bulunan bu perdeler evinizin dekoruna uyum sağlayacaktır.
Plise perdeler bütçenize uygun pencere uygulamaları ile evin güzelliğini ve işlevselliğini arttırabilir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ürünlerimiz birinci kalite kumaşlardan üretilip en son trend desenlere ve modellere sahiptir.
İşinde profesyonel  ve isteklerinizi özenle yerine getiren bir ekibe sahibiz.
Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına sürekli kendimizi yeniliyoruz..

Sık Sorulan Sorular

  • Montaj hizmeti vermektemisiniz ?

    Evet Montaj Hizmeti veriyoruz.

  • Ürünler standart ölçülerdemi ?

    Ürünler size özel ölçülerde üretilmektedir.

  • Teslim süreniz nedir ?

    Ürünlerimiz sipariş yoğunluna bağlı olmakla birlikte 3 – 7 iş günü arasında teslim edilir. Memnuniyetiniz bizim gerçek kazancımızdır.

Tavsiye Ürünler

© Copyright 2018 Boteks Perde Tüm Hakları Sakldır