AÇIKLAMA

Mıknatıs destekli perde tokaları ile tülünüzü ya da perdenizi bozmadan pratik bir şekilde değişim yaratabilirsiniz.

Mandallı olanlarda perdeye küçük bir kıvrım yapmak yeterlidir. Ancak kıvrım kesin olursa perdede iz bırakabilir, bu nedenle biraz bolluk bırakmak mandalın iz yapmasını engelleyecektir. Kanatlara kullanacaksanız, sarkma mesafesini her iki taraf için ayarlamanız gerkecektir.

İpli modeller genelde tül perdeler için kullanılıyor. İpin ucunda bulunan çengel ile tülünüze zarar vermeyecek yerleştirmeyi yapabilirsiniz. Perde kumaş kalitesine göre ipli modelleri yine tül perdeler dışındaki perdelerinize de çengel marifeti ile takmak sizin zevkinize kalmıştır. kanatlarda kullanırken ise çok sıkmadan hafif gevşetmek idealdir.

Zincirli modeller ise perde kanatlarının toplu durmasında daha çok tercih ediliyor. Kanatlara dilediğiniz şekli vermek ve fark yaratmak istiyorsanız, perde kanadını taşımaya sağlamlığı ile müsait olan bu modelleri kullanabilirsiniz, zincirin uzunluğu ise size inisiyatifinizdedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ev dekorasyonunuzun yegane unsuru olan perdeleriniz için en şık aksesuar seçeneklerini sunuyoruz..
küçük dokunuşlarla dikkat çekici ve şık görünümlü perdeler elde etmeniz için size en doğru aksesuar seçeneklerini sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

  • Seçtiğim aksesuarı nasıl sipariş verebilirim ?

    Beğendiğiniz ürünü info@boteksperde.com adresine olarak iletip yada 0555 000 00 00 numaradan arayıp iletebilirsiniz.

  • Aksesuar seçimini nasıl yapmalıyım?

    Aksesuarı kullanacağınız perde modelinize göre sitemizde kullaım örnekleri mevcut. Dilerseniz fikir edinmek amaçlı inceleyebilirsniz.

  • Boncuklarda Kopma dökülme olur mu ?

    Ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz. Kullanıcı kaynaklı bir kopma söz konusu değilse ürünü yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Tavsiye Aksesuar Çeşitleri

© Copyright 2018 Boteks Perde Tüm Hakları Sakldır