AÇIKLAMA

Gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan uzaktan kumandalı perde sistemleri, bir çok çeşit perdeye uygulanarak kullanılan ortamda sizlere büyük rahatlık ve pratiklik kazandırmıştır.

Tek bir hareketle perdelerinizin açılıp kapandığını; gün ışığından en iyi şekilde yararlandığınızı, dilediğiniz zaman özel hayatınızın gizliliğini koruyabildiğinizi ya da ışığın sizin istediğiniz şekilde içeriye girmesini sağladığınızı düşünün.

Otomatizasyon manuel sistemin getirdiği zorlamaları ortadan kaldırarak perdelerinizin aşınmasını engeller ve kullanım ömürlerini uzatır.

Perdelere yumuşak ve düzenli bir hareket getirerek kordonların dolaşmasını, takılmasını ve perdelerin yukarı aşağı hareketinde dengesizlik oluşmasını engeller.

Küçük ancak güvenilir motorlar pencere uygulamalarınızın normal bir parçası olan dekoratif profilin arkasına kolayca gizlenmektedir. Bu dizayn otomatize perdelerinizin normal manuel bir perde gibi görünmesini sağlayarak dekorasyonunuzu tamamlamaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ürünlerimiz birinci kalite kumaşlardan üretilip en son trend desenlere ve modellere sahiptir.
İşinde profesyonel  ve isteklerinizi özenle yerine getiren bir ekibe sahibiz.
Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına sürekli kendimizi yeniliyoruz..

Sık Sorulan Sorular

  • Montaj hizmeti vermektemisiniz ?

    Evet Montaj Hizmeti veriyoruz.

  • Ürünler standart ölçülerdemi ?

    Ürünler size özel ölçülerde üretilmektedir.

  • Teslim süreniz nedir ?

    Ürünlerimiz sipariş yoğunluna bağlı olmakla birlikte 3 – 7 iş günü arasında teslim edilir. Memnuniyetiniz bizim gerçek kazancımızdır.

Tavsiye Ürünler

© Copyright 2018 Boteks Perde Tüm Hakları Sakldır