AÇIKLAMA

Katlamalı perdeler evinizde gerçek anlamda lüks bir duygu yaratırlar. İç dekorasyon alanında en son yeniliklerden esinlenerek hazırlanan katlamalı perde koleksiyonumuzda çok çeşitli kumaş türleri, sade ve desenli kumaşlar ve birçok renk alternatifi yer almaktadır.
Katlamalı Perdeler, kumaşın sakinleştirici yumuşaklığını, insanı canlandıran bir rahatlık sunarlar. Bize kumaşın sağladığı zerafeti getirirler… bize eskiyi anımsatırlar, bizi büyülerler.
Katlamalı perdelerin yarattığı sıcaklığı ve zenginliği yaşayın… Katlamalı perdeler ile pencerelerinize yumuşak bir hava katın, onları ön plana çıkartın… Güzel görünmesi için diğer perdelerin gerektirdiği zahmet olmaksızın hayatı kolaylaştırın… Katlamalı perdeler ile ışığı ve gizliliğinizi rahatça kontrol edin… Katlamalı perde kumaş ve astar seçenekleri ile ışık filtreleme ve oda karartma özelliklerini dilediğiniz şekilde ayarlayın.
Katlamalı perdeler, diğer perdeler gibi yükseltilipalçaltılabilen dokunmuş kumaştan yapılır.. Katlamalı perdeler dışarıdan hem çeşitli miktarda ışık gelmesini sağlar, hem de istediğiniz ölçüde gizlilik seçeneği sunar.
Katlamalı perdelerister şık ister sportif bir atmosfere sahip olan her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde çeşitli özelliklere sahiptirler.
Katlamalı perdelerin her türlü zevke ve bütçeye uygun birçok çeşidi mevcuttur. Tam astarlı katlamalı perdeler zarif bir his uyandırmak için idealdir ve bu opsiyon tüm kumaş çeşitlerinde mevcuttur. Hafif, astarsız versiyon de bazı seçili kumaş türlerinde mevcuttur. Katlamalı perdelerde çok uygun fiyat ile daha kaygan, daha şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Katlamalı perdelerimizde cazibe yaratmak için yumuşak bir şekilde katlanmış ilave bir kumaş içerir. Ayrıca yatak odaları için mükemmel bir karatma astarı seçeneği de sunmaktayız.
Katlamalı perdeler bütün ev için uygundur, ancak kumaşın pencerede yarattığı yumuşak görünüm nedeniyle özellikle yatak odaları, yemek odaları ve salonlar için idealdir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ürünlerimiz birinci kalite kumaşlardan üretilip en son trend desenlere ve modellere sahiptir.
İşinde profesyonel  ve isteklerinizi özenle yerine getiren bir ekibe sahibiz.
Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına sürekli kendimizi yeniliyoruz..

Sık Sorulan Sorular

  • Montaj hizmeti vermektemisiniz ?

    Evet Montaj Hizmeti veriyoruz.

  • Ürünler standart ölçülerdemi ?

    Ürünler size özel ölçülerde üretilmektedir.

  • Teslim süreniz nedir ?

    Ürünlerimiz sipariş yoğunluna bağlı olmakla birlikte 3 – 7 iş günü arasında teslim edilir. Memnuniyetiniz bizim gerçek kazancımızdır.

Tavsiye Ürünler

© Copyright 2018 Boteks Perde Tüm Hakları Sakldır