AÇIKLAMA

Dekorasyon ürünleri arasında yer alan perde modellerinin her geçen gün farklı tasarımları karşımıza çıkmakta olup bu modeller içerisinde birçok dikkati çeken üründe bulunmaktadır. Çalışma sistemi bakımından farklı bir tasarıma sahip olan katlamalı perde modellerinin kullanımları her geçen artmaktadır. Bu perdeler pencere önlerine yerleştirildiğinde perdelerin açılıp kapanması perdenin sahip olduğu sistem bakımından perde akordeon gibi katlanarak toplanmaktadır. Bu hareketi sağlayan sistemse katlama perde mekanizmasıdır. Perde modelleri içerisinde en çok parçaya sahip olan perdelerden biri de katlama perde modelleridir. Sistemin fazla parçaya sahip olması, kullanıma bağlı olarak deformelerin oluşarak perdeni çalışmasının yavaşlaması veya tamamen mekanizma arızasına bağlı olarak perdenin çalıştırılamayacak hale gelmesi durumunda katlama perde mekanizmasının tamamen değiştirilmesi gerekmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ev dekorasyonunuzun yegane unsuru olan perdeleriniz için en şık aksesuar seçeneklerini sunuyoruz..
küçük dokunuşlarla dikkat çekici ve şık görünümlü perdeler elde etmeniz için size en doğru aksesuar seçeneklerini sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

  • Seçtiğim aksesuarı nasıl sipariş verebilirim ?

    Beğendiğiniz ürünü info@boteksperde.com adresine olarak iletip yada 0555 000 00 00 numaradan arayıp iletebilirsiniz.

  • Aksesuar seçimini nasıl yapmalıyım?

    Aksesuarı kullanacağınız perde modelinize göre sitemizde kullaım örnekleri mevcut. Dilerseniz fikir edinmek amaçlı inceleyebilirsniz.

  • Boncuklarda Kopma dökülme olur mu ?

    Ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz. Kullanıcı kaynaklı bir kopma söz konusu değilse ürünü yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Tavsiye Aksesuar Çeşitleri

© Copyright 2018 Boteks Perde Tüm Hakları Sakldır