AÇIKLAMA

Ahşap stor ve ahşap katlamalı perdelerin ahşap dokumaları el tezgahlarında imal edilir. Farklılıkları dokumadaki iplik farklılıklarından ve iplik renklerinden kaynaklanır. Bu perdeler tüllerde olduğu gibi flu olarak dışarıyı gösterir. Ancak ışık yandığında içerisi görünebilir. Ahşap katlamalı ve stor perdeler doğal ısı yalıtım malzemesidir. Özellikle yaz aylarında ciddi anlamda güneş ısı ve ışınlarını keser ve mekana yeteri derecede ışık girmesini sağlar.
Ahşap storlar her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Güneşten ve sudan etkilenmeyen sabunlu bol su ile temizlenebilen, montajı çok pratik olan evinizin ve büronuzun ( ofis ) ideal perdesidir. Ahşap malzemeleri ileride dönme yapmayan malzemelerden seçilmesi önemlidir. 150 – 160 – 180 – 200 – 220 cm genişliklerinde ve birçok renk çeşidi ile ahşap storlar mekanlarınıza farklılık katar. Ahşap storlar,mekanınızdan alınan ölçülere göre imal edilirler.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ürünlerimiz birinci kalite kumaşlardan üretilip en son trend desenlere ve modellere sahiptir.
İşinde profesyonel  ve isteklerinizi özenle yerine getiren bir ekibe sahibiz.
Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına sürekli kendimizi yeniliyoruz..

Sık Sorulan Sorular

  • Montaj hizmeti vermektemisiniz ?

    Evet Montaj Hizmeti veriyoruz.

  • Ürünler standart ölçülerdemi ?

    Ürünler size özel ölçülerde üretilmektedir.

  • Teslim süreniz nedir ?

    Ürünlerimiz sipariş yoğunluna bağlı olmakla birlikte 3 – 7 iş günü arasında teslim edilir. Memnuniyetiniz bizim gerçek kazancımızdır.

Tavsiye Ürünler

© Copyright 2018 Boteks Perde Tüm Hakları Sakldır